TEXTURE.SHAPE.FINISH by KEVIN.MURPHY

Neatkarīgi no tā, kas ir mūsu klienti, mēs vēlamies, lai viņi visi aizietu apmierināti un mīlot savu dabisko izskatu, matu tekstūru un matu tipu. Bet kā atpazīt un atšķirt dažādus matu tipus un tekstūras? Kā ar tiem rīkoties? Kādus produktus jums vajadzētu izmantot salonā un ko piedāvāt klientam līdzi uz mājām?

Kopā ar mūsu pašu DIAMOND.KEY Kristīni Pelcbergu mēs atradīsim atbildes uz visiem šiem un citiem jautājumiem.

Uzziniet, kā noteikt katru matu tekstūru no 1a līdz 4c. Pēc tam mēs aplūkosim, kādi produkti ir nepieciešami no augsti strukturētiem līdz kupliem matiem, un apgūsiet prasmes, kas jums ir nepieciešamas, lai nodrošinātu ikviena klienta vajadzību apmierināšanu. Šajā interaktīvajā nodarbībā jūs iepazīsieties ar visiem padomiem un trikiem par produktu lietošanu un izvēli, ko KEVIN.MURPHY radošās komandas izmanto savās kolekcijās un modes skatēs. Izpētiet, kā mēs panāksim ikonisko tekstūru, formas un rezultātus, kas raksturīgi KEVIN.MURPHY.

Šī aizraujošā apmācība sniegs jums drosmi strādāt ar dažādām tekstūrām un pievērsties katram klientam individuāli. Turklāt uzzināsiet, kā jaukt un izmantot produktu kokteiļus, lai sasniegtu vislabākos rezultātus.

Apmācību veids: teorija un praktiskā daļa
Apmācību laiks: 10:00-15:00

Vada: Kristīne Pelcberga, KEVIN.MURPHY DIAMOND.KEY
Vieta
: Veiksmīga Friziera Akadēmija, Lielirbes iela 27, 3.stāvs
Cena:
80€+PVN

Pieteikšanās: Dace Dzelme

dace@probeaute.lv, +37120249428

P.S. – Lūdzu, informējiet par izmaiņām vismaz 5 darba dienas pirms apmācības. Nepaziņošanas gadījumā rēķins par apmācību netiks anulēts.

Nepieciešamie instrumenti:

 • Matu ķemmes
 • Ūdens pulverizators
 • Matu fēns
 • Dažādas matu saspraudes
 • 00

  Dienas

 • 00

  stundas

 • 00

  minūtes

 • 00

  sekundes

Datums

Feb 26 2024

Laiks

10:00 - 03:00

Norises vieta

Veiksmīga friziera akadēmija (Latvia)
Lielirbes iela 27, Riga, Latvia
Kategorija

Organizators

Pro Beauté OÜ
Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.