KEVIN.MURPHY

KEVIN.MURPHY

SESIJU STILISTS KEVINS

Kevins Mērfijs izpelnījies savu nozares ikonas slavu kā izcils modes demonstrāciju, modes žurnālu un filmu frizūru meistars, turklāt arī ieguvis savu nišu nozarē kā “ikoniskās pludmales frizūras” radītājs. Viņa darbi rotājuši visu lielāko globāla mēroga žurnālu – Vogue, Harper’s Bazaar, Mademoiselle, Vanity Fair, Marie Claire, Elle, InStyle un GQ – vākus un pirmās lappuses. Piedaloties fotosesijās un modes skatēs, modelēm vienas dienas laikā jāveic vairākas frizūru un grima nomaiņas. Kevins ievēroja, ka, stundām aizritot, modeļu mati kļūst smagi, blāvi un nedzīvi, taču tirgū nebija piemērotu veidošanas produktu, kas atbilstu profesionāla stilista prasībām… Tāpēc viņš izstrādāja pats savu produktu sēriju, vadoties pēc savām stilista vajadzībām – gaisīgus, viegli lietojamus, rezultatīvus, spēcīgus un noturīgus produktus, turklāt arī nekaitīgus videi.

 

KEVIN.MURPHY

KEVIN.MURPHY produkti, ko tagad pārdod jau 60 valstīs visā pasaulē, ieguvuši labu slavu ar augstu kvalitāti un izciliem rezultātiem. Tie ir radīti, iedvesmojoties no ādas kopšanas produktiem, un tos vienlīdz iecienījuši stilisti un to klienti – gan filmēšanas laukumā, gan salonā.

GALVENĀS PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

KEVIN.MURPHY jaunā laikmeta tehnoloģiju produkti, kas radīti uz tādas pašas filosofijas pamata kā ādas kopšanas līdzekļi, ir izstrādāti viegli un gaisīgi, tomēr vienlaikus nodrošina pamanāmu rezultātu, stingrību un matu sakārtojuma noturīgumu. No mežrozīšu augļu, salmeņu, orhideju ziedu un Austrālijas tropisko mežu kakadu plūmju ekstraktiem iegūtie spēcīgie antioksidanti palīdz mazināt kaitējumu matiem, ko nodara tādi postoši ārējie faktori kā skarbi klimata apstākļi un vides piesārņojums. KEVIN.MURPHY produktu pamatā ir ādas kopšanas filozofija, un visas sastāvdaļas ir sajauktas ar lielu precizitāti, lai atjaunotu un atjaunotu bojātus matus.

Lai nodrošinātu KEVIN.MURPHY produktu sērijas visaugstāko kvalitāti, KEVIN.MURPHY speciālisti produktu sastāvdaļas meklē dažādās pasaules malās, uzņēmumus, kuros tiek izmantota mikrokultivācija, organiskas audzēšanas metodes vai ekoloģiski pamatotas novākšanas metodes.

Vitamīni un aminoskābes ārstē matu ārējo virsmu, padarot tos biezākus un mazinot galu šķelšanos. No mango sviesta un murumuru sviesta iegūtie mitrinātāji nogludina kutikulu un padara matus mīkstākus. Peru koka miza, baobaba un bambusa ekstrakti piesātina matus ar mitrumu, nepadarot tos smagus.

MŪSU IZVĒLE

Uzņēmumā KEVIN.MURPHY mēs rūpējamies par VIDI un apzināmies, cik nopietnas sekas var būt bīstamām klimata pārmaiņām. Mēs darām visu iespējamo, lai saudzētu vidi, tāpēc izmantojam atkārtoti pārstrādājamu vai bioloģiski noārdāmu iepakojumu. Lai nodrošinātu KEVIN.MURPHY sērijas augstāko kvalitāti, mēs izmantojam dabīgas sastāvdaļas, kas nākušas no ilgtspējīgiem un atjaunojamiem avotiem un ievāktas ar videi nekaitīgām metodēm. Vienmēr, kad tas ir iespējams, mēs izvēlamies pārstrādājamu iepakojumu, un viss mūsu sekundārais iepakojums ir izgatavots no papīra vai kartona. Tāpat mēs izvēlamies kvadrātveida iepakojumu, kas ir ietilpīgāks un satur par 40% mazāk plastmasas, aizņemot mazāk vietas.

KEVIN.MURPHY lepojas ar sadarbību ar Alu Goru klimata pārmaiņu līderu vadības programmā “Klimata realitātes projekts”. Šī globālā bezpeļņas organizācija nodarbojas ar sabiedrības izglītošanu zinātnes un tās ietekmes uz klimata pārmaiņām jomā un risinājumu meklēšanu ikdienas dzīves līmenī visā pasaulē. Pārdodot noteiktus produktus, KEVIN.MURPHY ziedo naudu “Klimata realitātes projektam”, lai palīdzētu mazināt kaitīgo oglekļa izmešu kopīgo globālo apjomu.

Visi KEVIN.MURPHY matu kopšanas līdzekļi nesatur sulfātus un parabēnus. KEVIN.MURPHY nekaitē dzīvniekiem un neveic izmēģinājumus ar dzīvniekiem, un ir PETA, pasaulē lielākās dzīvnieku aizsardzības organizācijas, biedrs.

Ja vēlaties piedāvāt saviem klientiem KEVIN.MURPHY produktus, droši sazinieties ar mums, aizpildot zemāk esošo formu!

Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.