OLAPLEX

OLAPLEX ir radies, pateicoties mūža ilgām attiecībām ar skaistumkopšanas nozari. OLAPLEX vadītājs un dibinātājs Dīns Kristals (Dean Christal) ir uzaudzis ģimenē, kas ļoti labi izprata frizieru vajadzības. Viņa māte bija profesionāla friziere, kas savās mājās vadīja salonu, bet tēvs bija skaistumkopšanas produktu izplatītājs, strādājis ar 26 veikaliem. Šī pieredze lika pamatus vienai sastāvdaļai, kas joprojām maina matu lietošanas iespējas.

Kamēr Dīns un viņa sieva Dārsija veica cilmes šūnu pētījumus kādam ģimenes loceklim, Dīns iepazinās ar Dr. Kreigu Hokeru no Kalifornijas Universitātes Santa Barbarā. Tikšanās laikā Dr. Hokers ar ziņkāri pajautāja Dīnam, kas ir matu “Svētais Grāls”. Pēc mirkļa pārdomu viņš atbildēja Dr. Hokeram: “Mēs varētu mainīt pasauli, sniedzot sievietēm lielāku pašapziņu palīdzot iegūt brīnišķīgus, nebojātus matus.” Ieintriģēts, Dr. Hokers iepazīstināja Dīnu ar Dr. Ēriku Presliju. Viņu pirmās tikšanās notika Preslija garāžā Santa Barbarā. Tā radās OLAPLEX… garāžā, kas bija pilna ar sērfošanas dēļiem, dārza darbarīkiem un laboratorijas aprīkojumu, un to radīja divi zinātnieki, kuri nekad nebija strādājuši matu kopšanas industrijā.

OLAPLEX tika laists klajā 2014. gada jūlijā, un tas uz visiem laikiem mainīja matu kopšanas nozari. OLAPLEX saiti stiprinošā tehnoloģija ir jauna kategorija matu kopšanā, kas ļauj sekmīgi veikt drosmīgākas un sarežģītākas ķīmiskās apstrādes procedūras. OLAPLEX solījums bija nodrošināt matu integritāti visu ķīmisko procedūru laikā. Tas deva frizieriem iespēju atveseļot bojātus matus, paplašinot ķīmisko procedūru robežas, un sasniegt rezultātus, kurus bez OLAPLEX nebūtu iespējams sasniegt.

OLAPLEX  piemērots visiem matu tipiem.

Mati ir skaistāka rota. Ikviens vēlas skaistus, veselīgus, viegli kopjamus un spīdīgus matus. OLAPLEX Jums palīdzes to panākt!

OLAPLEX klāstā ir 17 produkti:

OLAPLEX N°0 Intensive Bond Building Hair Treatment

OLAPLEX N°1 Bond Multiplier

OLAPLEX N°2 Bond Perfector

OLAPLEX N°3 Hair Perfector

OLAPLEX N°4 Bond Maintenance Shampoo

OLAPLEX N°4P Bond Enhancer Toning Shampoo

OLAPLEX N°4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 

OLAPLEX N°4D Dry Shampoo

OLAPLEX N°5 Bond Maintenance Conditioner

OLAPLEX N°6 Bond Smoother

OLAPLEX N°7 Bonding Oil

OLAPLEX N°8 Bond Intense Moisture Mask

OLAPLEX N°9 Bond Protector Nourishing Hair Serum

OLAPLEX 4in1 Moisture Mask

OLAPLEX Broad Spectrum Chelating Treatment

OLAPLEX Volumizing Blow Dry Mist

OLAPLEX Lashbond™ Building Serum

OLAPLEX N°1, N°2 ir paredzēti tikai profesionālai lietošanai salonā.

OLAPLEX 4in1 ir OLAPLEX kondicionēšanas maska profesionālai lietošanai, kas mitrina, baro un piešķir matiem spīdumu.

OLAPLEX N°0, N°3, N°4, N°4P, N°4C, N°4D, N°5, N°6, N°7, N°8, N°9, Volumizing Blow Dry Mist ir paredzētas lietošanai mājas apstākļos, lai uzlabotu un paildzinātu profesionālās aprūpes rezultātus.

OLAPLEX APBRĪNOJAMI VIENKĀRŠS, DROŠS UN ABSOLŪTI NETOKSISKS PRODUKTS

NESATUR SILIKONUS, SULFĀTUS, FTALĀTUS, DEA, ALDEGĪDUS

OLAPLEX  PIEMĒROTS VISIEM MATU TIPIEM.

Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.