OLAPLEX

OLAPLEX vadītājs un dibinātājs Dīns Kristals (Dean Christal) uzauga ģimenē, kurā māte bija profesionāla friziere, bet tēvs – skaistumkopšanas līdzekļu izplatītājs, kuram piederēja 26 veikali. Kad Dīns un viņa sieva Dārsija (Darcy) veica cilmes šūnu pētījumus kādam ģimenes loceklim, Dīns iepazinās ar Dr. Kreigu Hokeru (Dr. Craig Hawker) no Santa Barbaras Universitātes. Tikšanās laikā viņi runāja par Dīna ģimeni un to, kā bojāti mati apgrūtina frizieru darbu. Kopā ar vēl vienu zinātnieku, Dr. Ēriku Presliju, vīrieši nolēma mainīt pasauli. 

Sākotnējās tikšanās notika Preslija garāžā Santa Barbarā. Tieši tur arī radās OLAPLEX – garāžā, kas bija pilna ar sērfošanas dēļiem, dārza darbarīkiem un laboratorijas aprīkojumu, un to radīja divi zinātnieki, kuri nekad nebija strādājuši matu industrijā. Tāpēc viņi lūdza padomu tiem, kas vislabāk pārzina matus un OLAPLEX fenomenu, – profesionāliem frizieriem.  

2014. gada jūlijā tika atklāts OLAPLEX, kas uz visiem laikiem mainīja matu nozari. OLAPLEX unikālā matu saites atjaunošanas tehnoloģija ļāva frizieriem un stilistiem paplašināt radošuma iespējas un piedāvāt vēl sarežģītākus pakalpojumus. Pirmo reizi bija iespējams pēc ķīmiskās apstrādes panākt labāku matu stāvokli, nekā tas bija pirms tās. Šodien OLAPLEX ir viens no lielākajiem matu kopšanas zīmoliem pasaulē. Sākot no pašiem pirmsākumiem, zīmols ātri vien kļuva par pasaules mēroga hītu, radot pilnīgi jaunu matu kopšanas kategoriju – matu atjaunošanas procedūru.  

Visu OLAPLEX produktu pamatā ir patentētā OLAPLEX Bond Building™ tehnoloģija, un tie satur īpašu aktīvo sastāvdaļu – molekulu bis-aminopropil diglikola dimaleātu, kas atjauno bojātās disulfīdu saites matos. Pateicoties tam, OLAPLEX aizsargā matus, stiprina tos no iekšpuses un padara tos veselīgākus, spīdīgākus un gludākus no ārpuses. OLAPLEX ir piemērots visiem matu tipiem. Krāsoti, cirtaini, taisni, nekrāsoti mati ikdienā ir pakļauti vides piesārņojuma, karstuma, laikapstākļu, ķīmiskās apstrādes un citiem radītiem bojājumiem. OLAPLEX palīdz novērst un atrisināt visas šīs problēmas gan salonā, gan mājās. OLAPLEX ir saderīgs ar visu ražotāju ķīmiskās apstrādes produktiem, atjaunojot matu stāvokli, kas līdzinās neapstrādātu matu stāvoklim.

PRODUKTI PROFESIONĀLAI LIETOŠANAI

OLAPLEX klāstā ir 17 produkti, no kuriem N°1, N°2, 4-in-1 Moisture Mask un Broad Spectrum Chelating Treatment ir paredzēti tikai profesionālai lietošanai salonā. Šos produktus var izmantot kā papildlīdzekli dažādām ķīmiskām procedūrām, lai novērstu matu lūšanu, vai arī lai veiktu atsevišķas matu atjaunošanas procedūras.

Ja jūs interesē OLAPLEX produktu izmantošana jūsu salonā, lūdzu, sazinieties ar zīmola pārstāvi +371 20 022 899

PRODUKTI LIETOŠANAI MĀJĀS

Pārējo klāsta daļu veido produkti lietošanai mājās, kas paredzēti, lai uzturētu profesionālās kopšanas rezultātus, kā arī ikdienas matu veselībai un spīdumam. Produktu klāstā ir mājas kopšanas līdzekļi N°0 un N°3, šampūni N°4, N°4P, N°4D un N°4C dažādiem lietošanas veidiem un kondicionieri N°5 un N°5P, kā arī veidošanas līdzekļi N°6, N°7, N°8, N°9 un Volumizing Blow Dry Mist. Turklāt nesen klāsts tika papildināts ar Lashbond™ un Browbond™ skropstu un uzacu serumiem.

Produktu klāstu lietošanai mājās skatiet šeit.

Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.