Atklāj OLAPLEX

Skaisti mati ir ieguldījums! Mati ir vienīgais aksesuārs, ko mēs visu laiku valkājam! Tomēr bieži vien tie kļūst nedzīvi, blāvi, trausli un plāni. Neatkarīgi no tā, vai mūsu mati ir krāsoti vai dabīgi, cirstaini vai taisnoti, tos ikdienā bojā vides piesārņojums, laikapstākļi, matu veidošanas līdzekļi, ķīmiskās apstrādes, fēnu žāvēšana utt.

Tomēr mēs visi vēlamies skaistus, veselīgus un mirdzošus matus, un OLAPLEX var to panākt. OLAPLEX sastāvā esošā īpašā OLAPLEX molekula bis-aminopropildiglikol dimaleāts atjauno pārrautās disulfīdu saites matos, palīdzot gan novērst, gan novērst bojājumus.

OLAPLEX piedāvā arī salona produktus, taču ir arī produktu klāsts, ko var lietot mājās, lai nodrošinātu Jūsu matiem pilnvērtīgu kopšanu, aizsargātu tos vai paildzinātu salonā sasniegtos rezultātus. Neatkarīgi no matu tipa OLAPLEX ir piemērots visiem matu tipiem.

Tagad ir lieliska iespēja izbaudīt OLAPLEX produktus lietošanai mājās un sniegt saviem matiem patiesi dziedinošu efektu.

Ar lepnumu iepazīstinām ar unikālu ierobežotā daudzumā komplektu:  OLAPLEX DISCOVERY KIT

KAS IR DISCOVERY KIT?

Komplektā ir 7 mini izmēra produkti, kā arī pilna izmēra eļļa Nr.7. Komplektā ietilpst:

Atjaunošana:
NO.3 HAIR PERFECTOR™ 30ml
NO.8 BOND INTENSE MOISTURE MASK 30ml

Kopšana:
NO.4 BOND MAINTENANCE® SHAMPOO 30ml
NO.5 BOND MAINTENANCE® CONDITIONER 30ml
NO.4C BOND MAINTENANCE® CLARIFYING SHAMPOO 20ml

Aizsardzība:
NO.6 BOND SMOOTHER® 20ml
NO.7 BONDING OIL™ 30ml
NO.9 BOND PROTECTOR NOURISHING HAIR SERUM 20ml

Kam paredzēts DISCOVERY KIT?

Klientiem, kuriem nav pieredzes ar OLAPLEX vai ar kādu no OLAPLEX produktiem. Šī ir laba iespēja iegūt savu pieredzi ar OLAPLEX, iegādājoties komplektu ar mini izmēra produktiem, atklāt kā tie darbojas, lai izvēlētos sev piemērotāko.
Klientiem, kuri jau iecienījuši Olaplex, šī mini kolekcija ir ideāli 
piemērota ceļošanai vai apmeklējot sporta zāli.

Kādas ir DISCOVERY KIT priekšrocības?

►Unikāla iespēja iegādāties OLAPLEX matu kopšanas līdzekļus lietošanai mājās par izdevīgu cenu
►Tā vietā, lai testētu pilnā izmēra produktus, tos var izbaudīt mini izmēros
►Iegūst savu pirmo OLAPLEX pieredzi
►Mini izmēri MAKSIMĀLAM rezultātam

Komplektā iekļautie produkti:

NO. 3 HAIR PERFECTOR™

OLAPLEX No.3 Hair Perfector ir labākais produkts matu kopšanai un ārstēšanai mājās. Tas ir unikāls līdzeklis matu atjaunošanai, kas atjauno bojātās un novājinātas disulfīda saites un atjauno matu dabisko veselību un spīdumu.

OLAPLEX No.3 Hair Perfector satur to pašu aktīvo vielu, kas ir visa OLAPLEX sistēma – molekula bis-aminopropil-diglikola dimaleāts, kas atjauno bojātās disulfīda saites.

NO.4 BOND MAINTENANCE® SHAMPOO

Matu struktūru atjaunojošs šampūns, ļoti koncentrēts un paredzēts matu attīrīšanai, atjaunošanai un mitrināšanai.

Produkts nesatur sulfātus, parabēnus, lipekli, ir vegānisks, nesatur riekstu alergēnus, aizsargā matu krāsu. Ļoti barojošs, piemērots lietošanai kā daļa no No. 3 procedūras reizi nedēļā.

NO.4C BOND MAINTENANCE® CLARIFYING SHAMPOO

No.4C ir pilnveidots dziļi attīrošs šampūns, kas efektīvi noņem kaitīgus nosēdumus, kas bojā matus. Tas atjauno matu apjomu un maigumu, spīdumu un krāsas mirdzumu un ir piemērots lietošanai reizi nedēļā.

No. 4C galvenās īpašības: piešķir apjomu un maigumu, atjauno spīdumu, izceļ krāsas mirdzumu, dziļi attīra galvas ādu, veicina matu atjaunošanās procesu, nesausina, saglabā matos mitrumu.

NO.5 BOND MAINTENANCE® CONDITIONER

Dziļi atjaunojošs, stiprinošs un mitrinošs kondicionieris. Novērš bojājumus, samazina pūkošanos, nogludina un piešķir spīdumu. Piemērots visiem matu tipiem. Ideāli piemērots lietošanai kopā ar šampūnu No. 4.

Produkts nesatur sulfātus, parabēnus, lipekli, ir vegānisks, nesatur riekstu alergēnus, aizsargā matu krāsu. Ļoti barojošs, piemērots lietošanai kā daļa no No. 3 procedūras reizi nedēļā.

NO.6 BOND SMOOTHER®

OLAPLEX No.6 nogludinošs krēms, kas bagātināts ar matu atjaunojošo OLAPLEX molekulu, kas stiprina, mitrina un paātrina matu žāvēšanas laiku, vienlaikus izlīdzinot un nogludinot. Samazina matu līdz 72 stundām un nepadara matus smagus.

Lieliski piemērots visiem matu tipiem. Paredzēts ikdienas lietošanai. 

NO.7 BONDING OIL

Augstas koncentrācijas viegla, atjaunojoša eļļa matu veidošanai. Piešķir ievērojamu spīdumu, maigumu un matu krāsas intensivitāti. Samazina matu pūkošanos. Nodrošina karstuma aizsardzību līdz pat 230°. Paredzēts lietošanai mitros un sausos matos.

Piemērota visiem matu tipiem.

NO.8 BOND INTENSE MOISTURE MASK

Koncentrētā atjaunojošā maska, kas satur patentēto OLAPLEX Bond Building Technology, piešķir matiem spīdumu un pilnību, un kā intensīvs mitrinātājs atjauno un izlīdzina bojātus matus. 

Nepadara matus smagus un ir piemērota visiem matu tipiem

NO.9 BOND PROTECTOR NOURISHING HAIR SERUM

Matu serums ar patentētu OLAPLEX Bond Building tehnoloģiju, kas aizsargā un baro matu kutikulu. Nesatur silikonu, nepadara matus smagākus, aizsargā un uzlabo matu struktūru. Piemērots visu matu tipiem.

OLAPLEX No.9 ir bagatināts ar antioksidantiem, kas neitralizē brīvos radikāļus, darbojas kā vairogs pret piesārņojumu, aizsargā matus no lūšanas un karstuma.

Kur var iegādāties DISCOVERY KIT?

DISCOVERY KIT ir pieejams tikai salonos. Jautājiet savam frizierim vai atrodiet sev tuvāko salonu, kas piedāvā DISCOVERY KIT.
Atrodiet kartē tuvāko Discovery Kit salonu: 

Skatieties videoklipus un atklājiet OLAPLEX:

OLAPLEX produktu drošība un iedarbība ir rūpīgi pārbaudīta uzņēmumā un neatkarīgās trešo pušu laboratorijās saskaņā ar piemērojamiem standartiem. Lai pārbaudītu ādas kairinājumu vai jutību produktu testēšana ietver nozares standarta Human Repeat Insult Patch Test (HRIPT), 
Visi OLAPLEX produkti ir izturējuši HRIPT testu, produkti nerada kairinājumu, iekaisumu vai paaugstinātu jutību.

Meklējiet mūs arī sociālajos medijos:

Daloties ar savu pieredzi, izmantojiet #atklajolaplex.

Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.