COLOR.ME BLONDE.TECHNIQUES by KEVIN.MURPHY

Šī nākošā līmeņa klase ir veltīta blondajiem toņiem, kurā tiek pētīts viss, sākot no pamatpigmenta līdz produkta lietošanai. Šī nodarbība ir izstrādāta, lai veicinātu jūsu gaišināšanas prasmes, paplašinātu zināšanas, izvēloties pareizo produktu un risinātu izplatītākās problēmas gaišinot matus. Uzmanības centrā ir matu diagnostika, konsultācijas ar klientu, gaišinātāju izvēle, gaišināta toņa uzlabošana, mākslīgās krāsas noņemšana, problēmu novēršana un atšķirība starp katru produktu.
BLONDE.TECHNIQUES ietver arī brīvroku tehniku un mūsdienīgu izskatu toņus, izpētot vieglumu un vienkāršību, kas nodrošina krāšņu, no iekšpuses gaišinātu toni. Iemācieties nodrošināt dabīgu, viegli kopjamu matu krāsojumu ar nemanāmu sakņu ataugšanu un saprotamas, praktiskas salonā pielietojamas metodes.
IEGUVUMS: Iegūstiet komunikācijas prasmes un uzziniet, kā risināt problēmas ar blondiem matiem. Izprotiet atšķirības starp visiem mūsu gaišinātājiem un to, kad izmantot SHADE, nevis HIGH.LIFT. Uzziniet, kā noņemt krāsu, atstājot matus optimālā stāvoklī. Uzziniet jaunas komerciālas metodes, lai uzlabotu gaišināšanas produktu pielietojumu un rezultātus.
ĻOTI IETEICAMS: Meistariem – koloristiem, kas vēlas uzlabot savas zināšanas par COLOR.ME gaišināšanas produktu portfolio un atklāt jaunas iespējas brīvroku tehnikā, gaišinot ar folijām un balayage tehnikā.
LĪMENIS: Augstākais
KLASE: Teorija un praktiskā nodarbība
KLASES ILGUMS: Puse dienas
VIETA: Veiksmīga Friziera Akadēmija, Lielirbes iela 27, Bowlero centrs, 3.stāvs
LAIKS: 10:00 – 16:00
(Modeļus prakstiskajai daļai gaidām uz 12:00)
VADA: COLOR.ME DIAMOND KEY Kristīne Pelcberga
DALĪBAS MAKSA: 50€ + PVN

Pieteikšanās: Aizpildot reģistrācijas formu zemāk vai sazinoties ar zīmola pārstāvi

Dace Dzelme – dace@probeaute.lv, +37120249428

ŅEMIET VĒRĀ:

 • Vietu mācību seminārā garantē savlaicīgi apmaksāts mācību rēķins. Rēķins tiks izrakstīts ne vēlāk kā 1 darba dienu pēc reģistrēšanās.
 • Ja esat saslimis vai kāda cita iemesla dēļ nevarat ierasties, lūdzu, paziņojiet mums par to pēc iespējas ātrāk.
 • Ja par neierašanos uz semināru paziņosiet ātrāk nekā 2 darba dienas iepriekš, mācību kredīts tiks pārskaitīts uz nākamo izvēlēto semināra laiku.
 • Ja par neierašanos uz semināru netiks paziņots vai tiks paziņots vēlāk nekā 2 darba dienas iepriekš, mācību kredīts netiks pārcelts uz nākamo semināru un netiks atmaksāts.
 • 00

  Dienas

 • 00

  stundas

 • 00

  minūtes

 • 00

  sekundes

Datums

Jan 20 2025

Laiks

10:00 - 04:00

Norises vieta

Veiksmīga friziera akadēmija (Latvia)
Lielirbes iela 27, Riga, Latvia
Kategorija

Organizators

Pro Beauté OÜ
Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.