GRAHAM HILL

Greiems Hills (Graham Hill) bija viens no veiksmīgākajiem sacīkšu braucējiem vēsturē. Divkārtējs “Formula 1” pasaules čempions. Viņš uzvarēja Indianapolisas 500 jūdžu braucienā un Lemānas 24 stundu sacīkstēs. Līdz šim nevienam citam braucējam nav izdevies kļūt par “Triple Crown”  īpašnieku, izcīnot šīs trīs uzvaras. Greiems Hills bija britu džentlmeņa iemiesojums: pieklājīgs, cieņpilns, viņam piemita smalka humora izjūta, kosmopolītisks un veikls - sava laika stila ikona. Nevainojomu ūsu un matu kopšana viņam bija ļoti svarīga un viņa dēls Deimons Hills joprojām sajūsminās par tēva garderobi.

GRAHAM HILL produktu līnija ir veltījums šim britu kungam. Mēs esam radījuši izmeklētu, īpašu receptūru sēriju matu kopšanai, matu veidošanai un bārdas kopšanai. GRAHAM HILL sērijas produktiem esam izvēlējušies divas smalkas, elegantas un vīrišķīgas smaržu līnijas: kombināciju no bergamotes, ūdens bambusa, zilā lotosa, eikalipta un sarkanā ciedra, kā arī aromātu ar ziedu un koksnes rūgtenajām notīm, ko veido zaļā tēja, jasmīns, liepziedi, medus un ambra. Katram produktam ir dots tās trases posma nosaukums, kur Greiems Hills plūca uzvaras laurus; šīs trases bija viņa otrās mājas. kur viņš svinēja savus lielos panākumus.

GRAHAM HILL CLEANSING & VITALISING līnija ir attīroša un kopjoša sērija vīriešiem, kas nodrošina vīrišķīgu vitalitāti un sniedz patīkamu svaiguma sajūtu.

GRAHAM HILL SHAVING & REFRESHING ir maiga bārdas kopšanas līnija īstiem vīriešiem. Šīs līnijas produkti ir viegli un saudzīgi pret ādu, nomierina, mitrina un baro gan bārdu, gan ādu.

GRAHAM HILL STYLING & GROOMING līnija ir ideāli piemērota bārdas veidošanai un kopšanai. Piemērota vieglāku, dabisku frizūru veidošanai, kā arī īpašāku frizūru veidošanai, fiksēšanai un pabeigšanai.

SKŪŠANAS AKSESUĀRI ir bārdas kopšanas līdzekļi īstiem vīriešiem, kas sniedz labāku skūšanās pieredzi.

GRAHAM HILL KOMPLEKTI UN DĀVANAS noteikti ir piemērotas ikvienam vīrietim. Komplektos ietilpst produkti ikdienas kopšanai - viss, kas nepieciešams bārdas kopšanai un skūšanai.

Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.