Mēs esam tik priecīgi jums paziņot, ka OLAPLEX revolūcijai, šķiet, nav gala, un zīmols, kas sevi ir pierādījis matu pasaulē, atkal ir piedāvājis tirgū kaut ko pilnīgi jaunu. Iedvesmojoties no pagājušajā gadā izlaistā Lashbond, OLAPLEX ir radījis inovatīvo BROWBOND™ uzacu serumu.

OLAPLEX BROWBOND™ caurspīdīgais uzacu serums “trīs vienā” ir gēlveida, kas nodrošina biezākas, maigākas un jauneklīgākas uzacis. Pateicoties aplikatoram ar mikro sariņiem, produkta uzklāšana ir precīza un vienmērīga, un uzacis paliek fiksētas visas dienas garumā.

Patentētā OLAPLEX Bond Building Technology™ stiprina ādu uzacu zonā, kas veicina dabīgu matu augšanu un palīdz samazināt jaunu sirmu matiņu parādīšanos. Peptide Complex™ tehnoloģija nodrošina biezākas un apjomīgākas uzacis. Pirmie rezultāti ir redzami jau pēc 4 nedēļām, maksimālais rezultāts tiek sasniegts pēc 12 nedēļām.

ĪSS PRODUKTA APSKATS

 • Nomierina, mīkstina un baro uzacis
 • Notur uzacu matiņus vietā, neradot pārāk smagnēju izskatu vai sajūtu
 • Sastāvā ir inovatīvs peptīds, kas palīdz samazināt jaunu sirmu matiņu veidošanos
 • Mikrošķiedru aplikators ļauj precīzāk un vienmērīgāk uzklāt gēlu visā uzacu zonā

OLAPLEX BROWBOND™ uzacu seruma lietošana:

 • Uz sausām un tīrām uzacīm uzklājiet vienu otiņu seruma.
 • Pirms citu kopšanas un dekoratīvās kosmētikas līdzekļu lietošanas, ļaujiet iedarboties 90 sekundes.
 • Lietojiet divas reizes dienā, no rīta un vakarā.

NO KĀ SASTĀV BROWBOND™ VEIDOŠANĀS SERUMS?

OLAPLEX BROWBOND™  uzacu serumu ir pārbaudījuši dermatologi un oftalmologi, un tas ir piemērots visiem matu tipiem. Produkts ir vegānisks, tā sastāvs ir ādai draudzīgs, nesatur parabēnus un fosfātus.

Galvenās sastāvdaļas:

 • OLAPLEX Peptide Complex Technology™, patentēts vairāku peptīdu maisījums, kas nodrošina kuplākas un biezākas uzacis jau pēc 4 nedēļām.
 • Nomierinošs auzu ekstrakta un antioksidantiem bagātu B grupas vitamīnu (B5 un B7) maisījums ar hialuronskābi mīkstākām, gludākām un veselīgākām uzacīm.
 • Inovatīvs peptīds, kas palīdz samazināt jaunu pelēko matiņu veidošanos.
 • Patentētā OLAPLEX Bond Building Technology™ stiprina ādu uzacu zonā, kas veicina dabīgu matiņu augšanu un palīdz samazināt jaunu sirmu matiņu veidošanos.

BUJ

Vai es varu lietot BROWBOND™, ja manas uzacis ir krāsotas, laminētas vai pārklātas ar permanento krāsu?

Mēs neiesakām izmantot BROWBOND™ uz potenciāli kairinātas ādas. Šādā gadījumā mēs iesakām pirms BROWBOND™ lietošanas ļaut ādai sadzīt.

Cik drīz ir redzami rezultāti?

Jau pēc neilga lietošanas laika jūsu uzacis būs kuplākas un izteiksmīgākas. Pēc 4 nedēļu lietošanas seruma iedarbība būs redzamāka, proti, uzacis būs biezākas un jauneklīgākas. 

Kas notiek, ja pārtraucu lietot uzacu serumu?

Uzacis atgriezīsies savā dabiskajā augšanas ciklā.

Cik ilgi pietiek ar vienu tūbiņu?

Lietojot divas reizes dienā, BROWBOND™ pietiek 3 mēnešiem.

Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.