GLYNT – senvācu valodā nozīmē “mirdzums” un tā patiešām ir – mati, lietojot šo kosmētiku – mirdz!

GLYNT apvieno labāko no dabas un zinātnes. Ar lielu aizrautību, gadu desmitiem ilgu pieredzi un intensīvu izpēti mēs produktus matiem un galvas ādai, kas sajūsmina gan profesionāļus, gan salona klientus.

GLYNT – senvācu valodā tas nozīmē “mirdzums” – un rūpējas par skaistiem matiem. GLYNT redz sevi kā speciālistu ieteiktu profesionālu prečzīmju sēriju. Galu galā – ja ir runa par matu kopšanu, nekur nav iespējams saņemt kompetentākus padomus kā salonā. Arī mums vienmēr ir bijis pašsaprotami, ka savus produktus mēs izplatām frizētavās, kas atbildīgi attiecas pret kvalitāti. Tādēļ arī GLYNT matu kosmētika ir izcili inovatīva. Tādējādi tā atbilst salona meistaru augstajām prasībām un klientu vēlmēm.

Šobrīd vairāk nekā 15 000 salonu strādā ar GLYNT produktiem un arī pārdod tos klientiem lietošanai mājas apstākļos. Prečzīme GLYNT pieder uzņēmumam “Hans Conzen Kosmetik GmbH”. Mēs esam ģimenes uzņēmums Ziemeļvācijā ar vairāk nekā 50 gadus senu vēsturi. Sākotnēji uzņēmums piedāvāja līdzekļus galvas ādas kopšanai un veselībai. Laika gaitā no GLYNT produktiem tika radīts pilnvērtīgs augstākās klases matu kosmētikas līdzekļu sortiments. Visa GLYNT receptūra sākotnēji tika radīta un attīstīta Šveicē. Lai nodrošinātu vēl intensīvākus pētījumus, par kompānijas neatņemamu sastāvdaļu tās atrašanās vietā uz ziemeļiem no Hamburgas kļuva attīstības nodaļa.

GLYNT veltī vislielāko uzmanību labāko sastāvdaļu smalkai kompilācijai, lai radītu izcilus produktus. Turklāt ražošanas procesa laikā mums ir pilnīgi pašsaprotami resursus izmantot atbildīgi un saudzīgi. Tā visa rezultātā ar GLYNT produktiem var sasniegt ideālus rezultātus kā salonā, tā arī mājas apstākļos, un skaistumkopšanu var baudīt ar tīru sirdsapziņu.

GLYNT ir celmlauzis ilgtspējīgu augu izejvielu izmantošanā matu kosmētikas ražošanā. Tā, piemēram, mēs bijām pirmie, kas atklāja izcilo jojobas eļļas potenciālo pielietojumu matu kopšanā, un ar panākumiem to izmantojam šampūnu ražošanā. Tikai tad, ja dabas izejvielu iedarbība uz matiem un galvas ādu ir zinātniski pierādīti, mēs tās izmantojam GLYNT receptēs. Meklējot un ievācot aktīvās sastāvdaļās, mēs izvairāmies no ekosistēmām, kas tādā veidā varētu tikt apdraudētas.

APSKATIET GLYNT PRODUKTUS ŠEIT!


Facebook


Instagram