COLOR.ME BLONDE.TECHNIQUES by KEVIN.MURPHY

Šī nākošā līmeņa klase ir veltīta blondajiem toņiem, kurā tiek pētīts viss, sākot no pamatpigmenta līdz produkta lietošanai.Šī nodarbība ir izstrādāta, lai veicinātu jūsu gaišināšanas prasmes, paplašinātu zināšanas, izvēloties pareizo produktu un risinātu izplatītākās problēmas gaišinot matus. Uzmanības centrā ir matu diagnostika, konsultācijas ar klientu, gaišinātāju izvēle, gaišināta toņa uzlabošana, mākslīgās krāsas noņemšana, problēmu novēršana un atšķirība starp katru produktu.
BLONDE.TECHNIQUES ietver arī brīvroku tehniku un moderno izskatu toņus, izpētot vieglumu un vienkāršību, kas nodrošina krāšņu, no iekšpuses gaišinātu toni. Iemācieties nodrošināt dabisku, viegli kopjamu matu krāsojumu ar nemanāmu sakņu ataugšanu un saprotamas, praktiskas salonā pielietojamas metodes.
IEGUVUMS: Iegūstiet komunikācijas prasmes un uzziniet, kā risināt problēmas ar blondiem matiem. Izprotiet atšķirības starp visiem mūsu gaišinātājiem un to, kad izmantot SHADE, nevis HIGH.LIFT. Uzziniet, kā noņemt krāsu, atstājot matus optimālā stāvoklī. Uzziniet jaunas komerciālas metodes, lai uzlabotu gaišināšanas produktu pielietojumu un rezultātus.
ĻOTI IETEICAMS: Meistariem – koloristiem, kas vēlas uzlabot savas zināšanas par COLOR.ME gaišināšanas produktu portfolio un atklāt jaunas iespējas brīvroku tehnikā, gaišinot ar folijām un  balajāžas tehnikā.
LĪMENIS: Augstāks
KLASE: Teorija un praktiskā nodarbība
KLASES ILGUMS: Puse dienas
VIETA: Veiksmīga Friziera Akadēmija, Rīga, Lielirbes 27, Bowlero centrs, 3.stāvs
LAIKS: 10:00 – 16:00
(Modeļus prakstiskajai daļai gaidam uz 12:00)
VADA: COLOR.ME PLATINUM KEY Kristīne Pelcberga
DALĪBAS MAKSA: 50€ + PVN

Pieteikšanās un reģistrācija: +37120249428 dace@probeaute.ee

Datums

Sep 11 2023
Beidzies derīguma termiņš!

Laiks

10:00 - 04:00

Norises vieta

Veiksmīga friziera akadēmija (Latvia)
Lielirbes iela 27, Riga, Latvia
Kategorija

Organizators

Pro Beauté OÜ
Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.