KEVIN.MURPHY I.DOO

Radīsim kāzu pieredzi KEVIN.MURPHY stilā! Tā ir liela privilēģija piedalīties kāda īpašajā dienā, taču lai piedalītos kāzu biznesā un izceltos, jums nepieciešams jauns skatījums. Jums ir nepieciešama plaša domāšana, pacietība, lieliskas matu prasmes un gudrība uzņēmējdarbībā. Jums jābūt izcilam māksliniekam, kurš ir pārliecināts par pašreizējām kāzu tendencēm, un jums jāspēj sazināties personīgi un dažādos plašsaziņas līdzekļos plānošanas posmā.

Plānošana, prasmes un izpilde, ko jūs piedāvājat, ir atšķirība. Ir jāskatās uz budžetu, laika grafiku un dienas kārtību – un tas ir pirms matu sakārtošanas! Mēs palīdzēsim izprast un saprast. Uzziniet, kā izmantot noskaņojuma vizualizācijukā līdzekli radošu ideju identificēšanai un paziņošanai. Iestatiet apmeklējumu laika grafiku un, gatavojoties, apskatiet sava salona un klienta iespējas.

 IEGUVUMS: Jūs iegūsiet jaunas radošas prasmes KEVIN.MURPHY stila matu veidošanā un varēsiet veidot matu sakārtojumus,kas vienmēr izpelnīsies komplimentus. Iemācieties, kā strādāt ar klientu pieprasījumiem un palīdzēt viņiem plānot laika grafiku pirms pasākuma un tā laikā. Izprotiet kāzu biznesu un apvienojiet to ar skaistiem matiem, lai pārsniegtu klientu cerības un saņemtu stabilus ieteikumus turpmākajam kāzu biznesam.

ĻOTI IETEICAMS: Ikvienam matu meistaram, kurš vēlas būt pārliecināts, veidojot matu sakārtojumu līgavai.

LĪMENIS: Vidējs

KLASE: Teorija un praktiskā nodarbība

KLASES ILGUMS: 4–6 Stundas

VADA: COLOR.ME PLATINUM KEY KristīnePelcberga

Pieteikšanās un reģistrācija:+37120249428 dace@probeaute.ee

Reģistrācijas maksa 100€ +PVN

Datums

May 23 2022
Beidzies derīguma termiņš!

Laiks

10:00 - 04:00

Norises vieta

Veiksmīga friziera akadēmija (Latvia)
Lielirbes iela 27, Riga, Latvia
Kategorija

Organizators

Pro Beauté OÜ
Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.