COLOR.XELERATE by KEVIN MURPHY

+ Tehnoloģijas ir jaunākāsinovācijas, kas papildina COLOR.ME līniju. Šajā nodarbībā tiek pētīta inovācija COLOUR.XELERATE. Tēmas ietver produkta pārskatu, sajaukšanu, formulas uniedarbības laika samazināšanu. Meistari var arī praktiski izmēģināt jaunākāstehnoloģijas, lai klātienē iepazītos ar tām.

IEGUVUMS:
Atklājiet COLOUR.XELERATE, kas palīdzēs jums ietaupīt laiku apkalpojot klientus, kā arīļaus jūsu komandai veikt papildu pierakstus dienas laikā. Izpētiet unpadziļināti iepazīstieties ar COLOUR.XELERATE izmantošanas iespējām. Uzziniet, kā panākt perfektu personalizētu krāsu rezultātu saviem klientiem. Izpētiet, kāsastādītformulu sirmo matu pārklājumam un krāsu līdzsvarošanai bez nepieciešamības pēc laikapārtraukuma, kas ļauj vienmērīgāk veikt krāsu pakalpojumussalonā.
ĻOTI IETEICAMS: Visiemmeistariem, kas strādā ar COLOR.ME laipalīdzētu izprast, kā izmantot COLOUR.XELERATE uniekļaut krāsu pakalpojumos.

LĪMENIS: Pamata
KLASE: Teorijaun praktiskā nodarbība
KLASES ILGUMS: 3 Stundas
VIETA: Veiksmīga Friziera Akadēmija, LIELIRBES IELA 27, RĪGA
VADA: KEVIN.MURPHY PLATINUM.KEY KRISTĪNE PELCBERGA

Pieteikšanās un reģistrācija: +37120249428 dace@probeaute.ee

Datums

Feb 15 2022
Beidzies derīguma termiņš!

Laiks

10:00 - 01:00

Norises vieta

Veiksmīga friziera akadēmija (Latvia)
Lielirbes iela 27, Riga, Latvia
Kategorija

Organizators

Pro Beauté OÜ
Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.