GLYNT PRODUCT TRAINING

Aicinām uz GLYNT produktu prezentāciju.

Lai sniegtu saviem matiem vislabāko, jums ir jāsaprot, kas tiem nepieciešams. GLYNT apvieno labāko no dabas un zinātnes mūsdienīgā veidā, izmantojot savu aizraušanos ar skaistiem matiem, gadu desmitiem ilgo pieredzi un rūpīgu izpēti.

ATKLĀJIET sev ko jaunu! Ar GLYNT ieveidošanas un kopšanas līdzekļiem ir viegli izveidot modernu frizūru, kas liek matiem spīdēt un klientiem smaidīt! Preču klāstā ir VEGAN produkti, kas piemēroti arī jutīgākiem klientiem, piem. pret alerģijām/psoriāzi.

Uzņēmumā GLYNT mēs koncentrējamies uz vislabākajām sastāvdaļām. Veidojot jaunus produktus, mērķis ir to maksimālā veiktspēja, kā arī rūpes par vidi un ilgtspējību.

GLYNT ir pionieris atjaunojamo augu izcelsmes sastāvdaļu izmantošanā matu kosmētikā. Lai no katra sastāva iegūtu labāko, tiek izmantotas augu komponentu labākās īpašības un modernākās metodes. Tikai tad, kad dabiskās izejvielas ietekme uz matiem un galvas ādu ir zinātniski pierādīta, tā tiek izmantota GLYNT sastāvos.

GLYNT rūpējas par matu labsajūtu!

Nāc uz apmācībām un atklāj GLYNT produktus pats!

Apmācību laikā iepazīstam GLYNT veidošanas un kopšanas produktus. Pārskats par sastāvdaļām un produkta lietošanu.

Šīs apmācības ir teorijas daļa, pēc pamatapmācības mēs aicinām visus frizierus, kuri vēlas praktizēt apgūto, uz praktisko HANDS-ON produktu apmācību.

 

Laiks: 10:00-16:00

Trenere: Linda Feldmane

Norises vieta: Veiksmīga friziera akadēmija (Latvia) Lielirbes iela 27, Riga, Latvia

Cena: 20 EUR + PVN (dāvanā produkti semināra vērtībā)

Informācija un reģistrēšanās: Aizpildot formu zemāk vai sazinoties ar zīmola pārstāvi

IVETA DINE | iveta@probeaute.lv | +371 27 095 525

ŅEMIET VĒRĀ:

 • Vietu mācību seminārā garantē savlaicīgi apmaksāts mācību rēķins. Rēķins tiks izrakstīts ne vēlāk kā 1 darba dienu pēc reģistrēšanās.
 • Ja esat saslimis vai kāda cita iemesla dēļ nevarat ierasties, lūdzu, paziņojiet mums par to pēc iespējas ātrāk.
 • Ja par neierašanos uz semināru paziņosiet ātrāk nekā 2 darba dienas iepriekš, mācību kredīts tiks pārskaitīts uz nākamo izvēlēto semināra laiku.
 • Ja par neierašanos uz semināru netiks paziņots vai tiks paziņots vēlāk nekā 2 darba dienas iepriekš, mācību kredīts netiks pārcelts uz nākamo semināru un netiks atmaksāts.
 • 00

  Dienas

 • 00

  stundas

 • 00

  minūtes

 • 00

  sekundes

Datums

Sep 26 2024

Laiks

10:00 - 04:00

Norises vieta

Veiksmīga friziera akadēmija (Latvia)
Lielirbes iela 27, Riga, Latvia
Kategorija

Organizators

Pro Beauté OÜ
Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.