S4Tec

S4Tec izlīdzinošā keratīna procedūra!

Kas ir S4? Salonā veicama matu izlīdzināšanas procedūra, kas ļauj frizieriem sniegt ilgnoturīgus pakalpojumus ar tūlītēju rezultātu uz pusi īsākā laikā nekā tradicionālajām keratīna procedūrām.

S4 = Spīdīgāki, Spožāki, Skaistāki, Samtaināki

S4Tec izlīdzinošā keratīna procedūra sasniedz vēlamo rezultātu, nebojājot matus un neizmantojot bīstamas ķīmiskās vielas. Tā ir gudrāka, drošāka un labāka izvēle salonam, klientam un frizierim.

Piecu gadu garumā tika attīstīta tehnoloģija nogludinošai procedūrai, kas būtu labāka par pašreizējām keratīna iespējām. Labākie saloni, rūpējoties par savu darbinieku un klientu  veselību, atsakās no līdz šīm tirgu pieejamiem keratīna līdzekļiem un pāriet uz S4 – labāku, drošāku, ātrāku un veselīgāku izvēli.

S4Tec praktiski likvidē matu spurainumu, padarot tos gludākus, mīkstākus, taisnākus un vieglāk ieveidojamus. S4 līnijā ir 3 dažādas formulas, kuras attiecīgi paredzētas visiem matu tipiem un tekstūrām un nodrošina rezultātu vairāku mēnešu garumā.

Atšķirībā no tradicionālajām Brazīlijas keratīna tipa procedūrām:

S4 procedūras Jūs varat veikt nelielā laika periodā. Klientam vairs nav jāpavada vairākas stundas salonā.

S4Tec atsķirībā no japāņu, sārmainiem un bezsārmu līdzekļiem saglabā matu lokainību. Samazina matu spurainumu, padarot tos taisnākus, gludākus, vizuāli veselīgākus, vieglāk ieveidojamus, tomēr joprojām spēj noturēt cirtas, tāpēc gan frizieriem, gan klientiem ir neierobežotas stila veidošanas iespējas.

S4 veicina stilista radošumu, ar to viegli iegūt jebkādu izskatu. Klienti var pāriet no ļoti taisniem matiem uz lielām cirtam un darīt to tik bieži, cik viņi vēlas. Dienas rituāls ir vieglāks nekā jebkad agrāk, un fēnošanas laiks tiek samazināts uz pusi.

Ar S4Tec nav gaidīšanas perioda. Pēc salona apmeklējuma klients iznāk ar skaistiem, veiglāk veidojamiem matiem, par kuriem vienmēr Tu esi ir sapņojis. Uzreiz pēc procedūras varēs mazgāt, krāsot matus, lietot matu ieveidošanas līdzekļus, sportot, taisīt zirgasti, lietot matu sprādzes.

S4Tec nozīme skaisti, veselīgi, specīgi mati bez toksiskam vielam.

S4 Nesatur formaldehīda vai citus aldehīdus. Bez parabēniem. Bez sulfātiem. Bez nātrija hidroksīda un bez guanadīna karbonāta. Nav toksisku ķīmisku vielu. Satur keratīnu, olbaltumvielas, sertificētu organisko Abaco Neem eļļu, aminoskābes, vitamīnus un botāniskos ekstraktus.

Galvenā sastāvdaļa – Abaco Neem

Nīma eļļa S4 sastāvā nāk no organisko augu saimniecības, kas atrodas uz Lielās Abako saliņas Bahamu salu ziemeļrietumos. Lai varētu ražot visaugstākās kvalitātes produktu un piedāvāt to pasaules tirgū, tiek ievēroti visi nepieciešami standarti.

Šī unikālā saimniecība piegādā vistīrāko nīma eļļu, kas noteiktā koncentrācijā labi strādā kopā ar citām S4 sastāvā esošajām eļļām, vitamīniem un barības vielām, ļaujot sasniegt transformējošo rezultātu un padarīt matus gludākus, mīkstākus un vieglāk ieveidojamus.

Nīma eļļu skaistuma un veselības uzlabošanai cilvēki Hārapā kultūrā Austrumindijā pielietoja jau pirms 4500 gadiem un tās izmantošana medicīnā ir minēta vissenākajos Sanskrita rakstos. Abaco Neem darbinieki lepojas ar savu produkciju un aicina visus apmeklēt viņu skaisto salu un apskatīt saimniecību. Šie iespaidi Jūs noteikti iepriecinās un būs neaizmirstami. https://abaconeem.com/

S4 sastāv no 3 profesionāliem produktiem: INFINITY (smalkiem balinātiem, īpaši apstrādātiem matiem), BEYOND (krāsotiem, ne blondiem, vidējiem matiem) un EXTREME (dabīgiem, spēcīgiem matiem). Izvēloties no šiem produktiem, jūs vienmēr atradīsiet labāko risinājumu klienta matu vajadzībām. Papildus profesionālajiem produktiem ir pieejami arī 3 kopšanas līdzekļi: Mitrinošs šampūns. Atjauno vai atjauno sausus vai bojātus matus, atjauno un atjauno sausus vai bojātus matus. Sastāvs bez sulfātiem un parabēniem maigi attīra un ir drošs ķīmiski vai krāsotiem matiem.

Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.