ST.TROPEZ

ST.TROPEZ

ST.TROPEZ ir pasaulē vadošais pašiedeguma ādas kopšanas līdzekļu zīmols, kas piedāvā profesionālus produktus dabīgas brūnas vai tumšākas ādas un sejas krāsas sasniegšanai.

Viss, kas Jums jāzina:

St.Tropez ir pasaulē vadošais pašiedeguma ādas kopšanas līdzekļu zīmols, kas nodrošina profesionālus līdzekļus, lai iegūtu dabīgu sejas ādas toni. Iedegums būs dabiskāks, un tagad Jūs varēsiet iegūt zeltaini brūnu sejas toni visa gada garumā, gluži kā zvaigznes! St. Tropez produkti darbojas kā nevainojama sistēma un nodrošina, ka iedegums ir dabisks un noturīgs.

Kādas ir ST.TROPEZ produktu priekšrocības?

  • Katram sava āda, katram sava jūtība. Ir svarīgi domāt par savas ādas labsajūtu un aizsargāt to no pārmērīgas saules un UV staru iedarbības. Ar St. Tropez ir iespējams iegūt skaistu iedegumu ādai draudzīgā veidā.
  • Tie nepadara Jūs oranžu. ST.TROPEZ sauļošanās produkti satur pigmentu, kas neatstāj oranžu nokrāsu, bet piešķir ādai dabisku iedegumu.
  • Ir pieejami dažādi iedeguma līmeņi. ST.TROPEZ produktus var sajaukt pēc vajadzības, lai izvairītos no pārāk tumša roku, kāju un sejas iedeguma.
  • Produkti ir viegli uzklāti, labi uzsūcas izlīdzina ādas toni neatstāj plankumus.
  • TROPEZ pašiedeguma krēmi un putas izdziest vienmērīgi un nemanāmi.

APSKATIET ST.TROPEZ PRODUKTUS ŠEIT!  (Link for products)  https://probeaute.lv/kategorija/st-tropez-lv/

Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.