COLOR.ME HIGHER by KEVIN.MURPHY – SCIENCE.ART

COLOR.ME HIGHER by KEVIN.MURPHY

COLOR.ME HIGHER ir krāsu ekspertu programma, kas sniedz dziļu izpratni un zināšanas par KEVIN.MURPHY COLOR.ME pasauli un to, kā tās progresīvās tehnoloģijas dod labumu jūsu klientiem ar pakalpojumiem un rezultātiem. Programmā mēs izpētīsim, kā jūs varat izmantot šīs padziļinātās zināšanas, lai paplašinātu savas krāsu pakalpojumu iespējas salonā un attīstītu savu krāsu pakalpojumu biznesu. Jūs gūsiet pārliecību visās krāsu pakalpojumu jomās, sākot no matu analīzes līdz krāsu formulu izveidei un skaistu krāsu rezultātu sasniegšanai. Izpratni un komunikāciju ar klientu, kā arī savu unikālo krāsu rezultātu radīšanu.

Programmā kopumā ir 6 mācību dienas, kas sadalītas trīs daļās.

• SCIENCE.ART
• FORMULATION.ELEVATION
• ART.IN.STYLE

SCIENCE.ART – Jo vairāk mēs zinām par produktiem un to aprīkojumu, ko izmantojam, jo labāk varam tos pārvaldīt. SCIENCE.ART iedziļinās pamatos par to, kā un kāpēc krāsa darbojas, lai mēs varētu paredzami un konsekventi radīt skaistus rezultātus jebkura tipa un tekstūras matiem.

FORMULATION.ELEVATION – Lai sasniegtu galamērķi, ir svarīgi kopā ar klientu plānot krāsu ceļojumu! Pareizas pieejas, pielietojumi un formulējumi ir galvenais, lai sasniegtu paredzamus un perfektus rezultātus. Mēs to pārbaudām ar daudziem sarežģītiem krāsu piemēriem un radām uzvarētāju formulas, lai palīdzētu jums atrast izeju no jebkura scenārija.

ART.IN.STYLE – KEVIN.MURPHY klienti pieprasa augstākās kvalitātes matus. Pareizs atspīdums, spīdums, mirdzums, dimensija, tonis un gaisma, matu veselība, kā arī tekstūra – tas viss ir daļa no pakalpojuma.

Tas ir galvenais, bet tas nenotiek nejauši! Izpratne par atbilstošiem toņiem, krāsas izvietojumu, kopšanu un veidošanu ir būtiska, lai jūsu krāsas no vienkārši jaukas matu krāsas kļūtu par patiesi izcilu matu krāsu!

Programmā būs daudz praktisku elementu, un meistari tiks aicināti veidot savus individuālos scenārijus un rosināti izpētīt iespējas, izmantojot vērtīgus “ieteikumus”, kurus paši meistari īstenos un praktizēs salonā, un programma noslēgsies ar savu darbu prezentāciju un svinībām.

Ieteicams: visiem meistariem, kuri vēlas paplašināt savas zināšanas un uzzināt vairāk par COLOR.ME. Ir jābūt programmas COLOR.ME START diplomam.

Apmācību veids: teorija un praktiskā daļa
Apmācību laiks: 10:00-17:00
Vada: Kristīne Pelcberga KEVIN.MURPHY DIAMOND.KEY
Vieta: Veiksmīga Friziera Akadēmija, Lielirbes iela 27, 3.stāvs
Cena: 650€+PVN

Nepieciešamie darbarīki:
FĒNS
Matu ķemmes
APAĻĀS ĶEMMES
TEXTURE.COMB
CURL.CLIPS
SECTIONING.CLIPS (metāla)
COLOR.ME APRON priekšauts
Otas krāsu darbiem
ZĪMULIS UN PAPĪRS

Pieteikšanās: Aizpildot reģistrācijas formu zemāk vai sazinoties ar zīmola pārstāvi

Dace Dzelme – dace@probeaute.lv, +37120249428

ŅEMIET VĒRĀ:

 • Vietu mācību seminārā garantē savlaicīgi apmaksāts mācību rēķins. Rēķins tiks izrakstīts ne vēlāk kā 1 darba dienu pēc reģistrēšanās.
 • Ja esat saslimis vai kāda cita iemesla dēļ nevarat ierasties, lūdzu, paziņojiet mums par to pēc iespējas ātrāk.
 • Ja par neierašanos uz semināru paziņosiet ātrāk nekā 2 darba dienas iepriekš, mācību kredīts tiks pārskaitīts uz nākamo izvēlēto semināra laiku.
 • Ja par neierašanos uz semināru netiks paziņots vai tiks paziņots vēlāk nekā 2 darba dienas iepriekš, mācību kredīts netiks pārcelts uz nākamo semināru un netiks atmaksāts.

 

 • 00

  Dienas

 • 00

  stundas

 • 00

  minūtes

 • 00

  sekundes

Datums

Oct 07 - 08 2024

Laiks

10:00 - 05:00

Norises vieta

Veiksmīga friziera akadēmija (Latvia)
Lielirbes iela 27, Riga, Latvia
Kategorija

Organizators

Pro Beauté OÜ
Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.