COLOR.ME ART LAB by KEVIN.MURPHY

Darbs ar kompakto krāsu paleti ļauj koloristiem kļūt par īstiem māksliniekiem un radīt savus unikālos un individuāli pielāgotos toņus saviem klientiem. Mainoties modes tendencēm un jaunām tendencēm krāsu pasaulē, koloristiem ir jābūt aktuāliem, veidojot jaunas formulas, paņēmienus un tēlus klientiem. KEVIN.MURPHY ir uz modi orientēts zīmols, un mēs esam izstrādājuši šo klasi tikai meistariem, kuri vēlas paaugstināt savas zināšanas un iegūt vairāk specializētu prasmju matu krāsu pasaulē.

IEGUVUMS: Šajā nodarbībā jūs uzzināsit, kāds ir bijis KEVIN.MURPHY stāsts, lai izveidotu COLOR.ME kolekciju, un kā iedvesma, kas iegūta no pašreizējām tendencēm, modes, sociālo mediju ietekmētājiem un sabiedrības pārmaiņām, rada kolekcijas stāstu.

ĻOTI IETEICAMS: Visiem meistariem, kas ir apmeklējuši LAB klasi un vēlas paaugstināt savu iemaņu līmeni un papildināt savu meistara – kolorista profilu.

LĪMENIS: Augstāks
KLASE: Praktiska nodarbība
KLASES ILGUMS: Pilna diena
VIETA: Veiksmīga Friziera Akadēmija, Rīga, Lielirbes 27, Bowlero centrs, 3.stāvs
VADA: COLOR.ME PLATINUM.KEY KristīnePelcberga
DALĪBAS MAKSA: 100€ + PVN

Pieteikšanāsun reģistrācija: +37120249428 dace@probeaute.ee

Datums

Sep 02 2022
Beidzies derīguma termiņš!

Laiks

10:00 - 04:00

Norises vieta

Veiksmīga friziera akadēmija (Latvia)
Lielirbes iela 27, Riga, Latvia
Kategorija

Organizators

Pro Beauté OÜ
Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.