COLOR.ME LAB by KEVIN.MURPHY

Matu krāsošana ir vizuāla un ar neierobežotām iespējām.

LAB krāsu apmācības ir paredzētas mūsu pieredzējušajiem meistariem, kuri vēlas īstenot teoriju praksē un kļūt vēl prasmīgāki personalizētu krāsu formulu izveidē. Apmācību laikā mēs strādājam gan individuāli, gan komandā, lai veiktu un analizētu daudzus testus ar matu šķipsnām un paraugiem. Mēs pētīsim matu gaišināšanu un iemācīsimies neitralizēt pamatpigmentus, kā arī izmantot tos savos krāsu sastāvos, lai pastiprinātu toni. Dalībniekiem būs iespēja salīdzināt dažādas formulas, ko izmanto līdzīgās matu krāsošanas situācijās, atklājot COLOR.ME neierobežotās iespējas un rotaļīgumu.

Apmācībās jūs iegūsiet augstu pārliecības līmeni COLOR.ME teorijā un lieliskas praktiskās iemaņas. Paplašiniet savu pieeju matu krāsošanas pakalpojumu sniegšanai klientiem, vienlaikus izklaidējoties!

ĻOTI IETEICAMS meistariem, kuri ir apmeklējuši START klasi un vēlas paplašināt savu matu krāsošanas pieredzi un pārliecību.

Apmācību veids: teorija un praktiskā nodarbība

Apmācību laiks: 10:00-17:00

Vada: Kristīne Pelcberga (COLOR.ME PLATINUM.KEY).

Atrašanās vieta: Veiksmīga Friziera Akadēmija, Lielirbes iela 27, 3.stāvs

Cena: 160€ +PVN

Pieteikšanās: Dace Dzelme

dace@probeaute.lv, +37120249428

P.S. – Lūdzu, informējietpar izmaiņām vismaz 5 darba dienas pirms apmācības. Nepaziņošanas gadījumā  rēķins par apmācību netiks anulēts.

Nepieciešamie instrumenti:

  • MATU ĶEMMES
  • SPRĀDZES MATU ATDALĪŠANAI
  • MATU FĒNS

Datums

Mar 25 2024
Beidzies derīguma termiņš!

Laiks

10:00 - 05:00

Norises vieta

Veiksmīga friziera akadēmija (Latvia)
Lielirbes iela 27, Riga, Latvia
Kategorija

Organizators

Pro Beauté OÜ
Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.