COLOR.ME START by KEVIN.MURPHY

Laipni lūdzam mūsu iepazīšanās klasē, kas piedāvā COLOR.ME  by KEVIN.MURPHY.
Galvenās tēmas ir krāsu filozofija, matu diagnostika, komunikācija ar klientiem, produktu izmantošana un atšķirības. Meistari pieredzēs praktisku nodarbību un norādījumus par visu krāsu produktu portfolio.

Šī klase ir izstrādāta, lai pilnveidotu jūsu tehniskās prasmes, palīdzētu risināt problēmas un sagatavotu iespējami labāko krāsu rezultātu. Jūs uzzināsit par sākotnējām konsultācijām, krāsu izvēli, uzlabotu krāsošanu, krāsu koriģēšanu, krāsu noņemšanu un praktisku problēmu novēršanu.

IEGUVUMS: Palieliniet savas zināšanas par būtiskākajiem krāsu un diagnostikas elementiem, lai piepildītu katra klienta vēlmes. Izpētiet un iegūstiet padziļinātu izpratni par COLOR.ME produktu portfolio.  Iemācieties kā sasniegt perfektu personalizētu rezultātu jūsu klientiem. Izprotiet tehnikas, formulas un zināšanas, kas nepieciešamas krāsu korekcijai. Atklājiet, kā padarīt blondus klientus tumšus un kā noņemt krāsu klientiem, kuri vēlas kļūt gaišāki.

ĻOTI IETEICAMS: Visiem meistariem, kas sāk strādāt ar COLOR.ME  vai tiem, kas vēlas padziļināt zināšanas par COLOR.ME by KEVIN.MURPHY.

LĪMENIS: Pamata
KLASE: Teorija un praktiskā nodarbība
KLASES ILGUMS: Pilna dienas
VADA: COLOR.ME PALTINUM KEY Kristīne Pelcberga
VIETA: Veiksmīga Friziera Akadēmija, Rīga, Lielirbes 27, Bowlero centrs, 3.stāvs
Reģistrācijas maksa: BEZMAKSAS

Pieteikšanās un reģistrācija: +37120249428 dace@probeaute.ee

Datums

Oct 16 2023
Beidzies derīguma termiņš!

Laiks

10:00 - 04:00

Norises vieta

Veiksmīga friziera akadēmija (Latvia)
Lielirbes iela 27, Riga, Latvia
Kategorija

Organizators

Pro Beauté OÜ
Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.