CUT.ME by KEVIN.MURPHY

CUT.ME

Veikt griezumu taisnā līnijā nekad nav tik vienkārši, kā šķiet. Šis kurss ir fundamentāla pieredze, ko iedvesmojusi KEVIN.MURPHY matu griešanas filozofija neatkarīgi no klienta dzimuma, matu garuma vai matu struktūras. Apgūstiet ķermeņa stāvokļa, projekcijas un griezuma prasmes, lai nostiprinātu savas zināšanas par matu griešanu. Izpētiet, kā dabiskā tekstūra ietekmē matu kustību un griešanas rezultātus. Izprast ģeometrisko formu izveidi, līniju, gradācijas un slāņošanas paņēmienus un to, kā šos elementus apvienot. Izprotiet piemērotību, produktu izvēli un komunikāciju, lai radītu kaut ko unikālu un precīzu jūsu klientiem.

IEGUVUMS: Apgūstiet ilgtspējīgo KEVIN.MURPHY griezumu pamatelementus, lai radītu personisku un unikālu stilu. Iemācīties un pilnveidojiet savas prasmes par ķermeņa stāvokli, projekciju un
griezumu. Pilnveidojiet savas metodes, kas ir izšķirošas matu griešanai. Nostipriniet savas pieejas pamatus un prasmes, lai katru reizi kvalitatīvi veidotu matu griezumus katram klientam.

ĻOTI IETEICAMS: Jauniem stilistiem, ikvienam, kas vēlas atjaunot zināšanas, vai ikvienam, kurš apmāca salona komandas locekļus. Šī klase ir pamats pirms stāšanās BANG BANG CUT klasē.

LĪMENIS: Vidējs

KLASE: Demonstrācija vai prakstiskā nodarbība

KLASES ILGUMS: 4–6 Stundas

VADA: COLOR.ME PLATINUM KEY Kristīne Pelcberga lūdzam mūsu iepazīšanās klasē, kas piedāvā COLOR.ME  by KEVIN.MURPHY.

VIETA: Veiksmīga Friziera Akadēmija, Rīga, Lielirbes 27, Bowlero centrs, 3.stāvs

REĢISTRĀCIJAS MAKSA : 100 Eur

PIETEIKŠANĀS UN REĢISTRĀCIJA : +37120249428 dace@probeaute.ee

Datums

Aug 15 2022
Beidzies derīguma termiņš!

Laiks

10:00 - 04:00

Norises vieta

Veiksmīga friziera akadēmija (Latvia)
Lielirbes iela 27, Riga, Latvia
Kategorija

Organizators

Pro Beauté OÜ
Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.