KEVIN.MURPHY LEARN.ME

LEARN.ME trīs daļās ir vissvarīgākā klase, kuru jūs pieredzēsit. Tā ir ekskluzīva ekskursija pa visu KEVIN.MURPHY. Domājiet par šo klasi kā par iedziļināšanos produktā un izpēti, nevis tikai zināšanām par produktu. LEARN.ME mērķis ir saprast KEVIN.MURPHY zīmolu, vīrieti Kevinu Mērfiju un visu, kas padara mūsu produktus un kultūru tik unikālu. ZĪMOLS, PRODUKTI un IZSKATI.

IEGUVUMS: Iepazīstieties ar KEVIN.MURPHY pamatprincipiem, produktu jaukšanas un slāņošanas ieteikumiem un uzziniet par zīmola radīšanas kultūru un aizraušanos. Izpētiet KEVIN.MURPHY režīmus un to, kā šīs zināšanas pielietot saviem klientiem, izmantojot mūsu 1.2.3. valodu.

Uzlabojiet savas veidošanas prasmes un uzziniet padomus un trikus, ko izmantot, lai izveidotu laiku ietaupošus KEVIN.MURPHY izskatus katru reizi.

ĻOTI IETEICAMS: Saloniem un stilistiem, kas iepazīst KEVIN.MURPHY klāstu, vai saloniem un stilistiem, kas vēlas atkārtoti apmeklēt un atjaunot savas zināšanas par zīmolu.

LĪMENIS: Pamata

KLASE: Skaties un mācies vai praktiska nodarbība

KLASES ILGUMS: 6-8 stundas

VADA: COLOR.ME PLATINUM KEY Kristīne Pelcberga

Pieteikšanās un reģistrācija: +37120249428 dace@probeaute.ee

DALĪBA SEMINĀRĀ IR BEZ MAKSAS!

Datums

Feb 20 2023
Beidzies derīguma termiņš!

Laiks

10:00 - 03:00

Norises vieta

Veiksmīga friziera akadēmija (Latvia)
Lielirbes iela 27, Riga, Latvia
Kategorija

Organizators

Pro Beauté OÜ
Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.