SESSION.SALON TWO:BACK.STAGE

SESSION.SALON by KEVIN.MURPHY

Mūsu KEVIN.MURPHY izglītības programma aizved meistarus  ceļojumā no sesijas darba uz savu salonu. Tieši Kevina  drosmīgās idejas un oriģinālā domāšana padarīja viņu par  meistaru, kas šodien nosaka tendences. Viņa vieglā pludmales  frizūra ir mainījusi mūsu skatījumu uz matiem. Cilvēki domāja,  ka tas būs tikai vienas vasaras tēls, taču patiesībā tas mainīja  šo nozari uz visiem laikiem.

KEVIN.MURPHY SESSION.SALON ir matu kopšanas  profesionāļu grupa, kas ir līderi savos salonos un kurus apbrīno  viņu kolēģi. SESSION.SALON mainīs jūsu komunikāciju ar  klientiem gan klātienē, gan digitāli. Apgūstiet padziļinātas  zināšanas par produktiem, gūstiet ieskatu aizraujošajā  redakcionālā stila veidošanas pasaulē un iemācieties, kā  pielāgot modes skates tēlus saviem klientiem.

SESSION.SALON atklāj KEVIN.MURPHY pasauli – mērķtiecīgu,  izsmalcinātu, eksperimentālu, iedvesmojošu, progresīvu un  daudzveidīgu.

Apmācības sastāv no 5 klasēm:

SESSION.SALON ONE: THE.START
SESSION.SALON TWO: BACK.STAGE
SESSION.SALON THREE: THE.BRIEF
SESSION.SALON FOUR: GRADUATION
SESSION.SALON FIVE: LIGHT.ME

Apmācību veids: teorija un praktiskā daļa
Apmācību laiks: 10:00-17:00
Vada: Kristīne Pelcberga KEVIN.MURPHY DIAMOND.KEY
Vieta: Veiksmīga Friziera Akadēmija, Lielirbes iela 27, 3.stāvs
Cena: 650€+PVN

Pieteikšanās: Aizpildot reģistrācijas formu zemāk vai sazinoties ar zīmola pārstāvi

Dace Dzelme – dace@probeaute.lv, +37120249428

ŅEMIET VĒRĀ:

 • Vietu mācību seminārā garantē savlaicīgi apmaksāts mācību rēķins. Rēķins tiks izrakstīts ne vēlāk kā 1 darba dienu pēc reģistrēšanās.
 • Ja esat saslimis vai kāda cita iemesla dēļ nevarat ierasties, lūdzu, paziņojiet mums par to pēc iespējas ātrāk.
 • Ja par neierašanos uz semināru paziņosiet ātrāk nekā 2 darba dienas iepriekš, mācību kredīts tiks pārskaitīts uz nākamo izvēlēto semināra laiku.
 • Ja par neierašanos uz semināru netiks paziņots vai tiks paziņots vēlāk nekā 2 darba dienas iepriekš, mācību kredīts netiks pārcelts uz nākamo semināru un netiks atmaksāts.

 

 • 00

  Dienas

 • 00

  stundas

 • 00

  minūtes

 • 00

  sekundes

Datums

Feb 17 2025

Laiks

10:00 - 05:00

Norises vieta

Veiksmīga friziera akadēmija (Latvia)
Lielirbes iela 27, Riga, Latvia
Kategorija

Organizators

Pro Beauté OÜ
Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.