Ļaujiet iepazīstināt Jūs ar Pro Beauté produktu klāstu, kurā tagad ir iekļauts arī vīriešiem domātie produkti! Maija mēnesī mēs svinīgi prezentējām mūsu jaunāko papildinājumu, jaunpienācēju Baltijas tirgū - zīmolu GRAHAM HILL.

GRAHAM HILL zīmols ir nosaukts leģendārās F1 zvaigznes vārdā. Greiems Hils bija viens no veiksmīgākajiem Formula 1 braucējiem vēsturē. Viņš bija vienīgais sacīkšu braucējs, kurš jebkad uzvarējis autosporta "Trīskāršo vainagu": Formula 1 pasaules čempions, Indianapolis 500 un leģendāro 24 stundu Le Mans sacīkšu uzvarētājs. Par Grehemu Hilu var teikt, ka viņš bija īsts britu džentlmenis: pieklājīgs, cieņpilns, viņam piemita smalka humora izjūta, kosmopolītisks un veikls - sava laika stila ikona. Sabiedrībā Greiems Hils bija laipni gaidīta persona. Stāsti par saviesīgo vakaru sarunām joprojām ir atmiņā daudziem. Viņš bija sava laika stila ikona. Dizaina pamatā ir ikoniskais tēva un dēla - Greiema un Deimona Hillu ķiveres dizains: baltas London Rowing Club (Londonas airēšanas kluba) airu lāpstiņas uz piesātināti tumši zila, tā sauktā „Prūsijas zilā“ pamata.

GRAHAM HILL zīmola prezentācija notika Motormuzejā, kas pēc vērienīgas rekonstrukcijas kļuva par Baltijā lielāko un modernāko vēsturisko spēkratu muzeju. Mūsu acīm paveras pilnībā pārbūvētas, atbilstoši mūsdienu prasībām kvalitatīvas, labiekārtotas ekspozīcijas telpas. Muzeja ekspozīcija veidota kā aizraujošs un interaktīvs stāsts par unikāliem spēkratiem, ievērojamām personībām un nozīmīgākajiem notikumiem auto un cilvēces vēsturē. Ekspozīcija izvietota trīs stāvos vairāk nekā 4000 kvadrātmetru platībā un tajā patlaban aplūkojami vairāk nekā 100 unikāli automobiļi, motocikli un velosipēdi.

Uz skatuves GRAHAM HILL starptautiskais treneris Sebastian Pfister un treneris Latvijā Ritvars Biezais stāstīja par GRAHAM HILL produktu klāstu un demonstrēja, kā to var  izmantot.

Lūk, ko saka Pro Beauté Mārketinga vadītāja Liis Elts par šo zīmolu: “Pro Beauté kā matu kopšanas partnera mērķis ir nodrošināt vislabāko produktu un pakalpojumu iespējas visu veidu saloniem. Mums nav nozīmes, vai Jūs īrējat krēslu salonā, vai esat daļa no lielas salonu ķēdes - mums ir svarīgi, vai mati ir Jūsu kaisle un aicinājums. Graham Hill pamatā ir kaisle. Tas ir fenomenāls zīmols, ar kuru viegli iepazīstināt jebkuru vīrieti - gan to, kurš vēlas pielikt minimālas pūles, lai izskatītos reprezentatīvi, gan to, kurš patiešām izceļas pūlī.”

Elery Artus Graham Hill Pārdošanas vadītāja Baltijā arī vēlas pavēstīt dažus faktus par zīmolu: “GRAHAM HILL sērijas produktiem ir divas smalkas, elegantas un vīrišķīgas smaržu līnijas: kombināciju no bergamotes, ūdens bambusa, zilā lotosa, eikalipta un sarkanā ciedra, kā arī aromātu ar ziedu un koksnes rūgtenajām notīm, ko veido zaļā tēja, jasmīns, liepziedi, medus un ambra. Katram produktam ir dots tās trases posma nosaukums, kur Greiems Hills plūca uzvaras laurus: Indianapolis, Le Mans, Monako un, protams, Silverstone - šīs trases bija viņa otrās mājas.”

Pasākuma foto galeriju skatiet šeit:

Ja esi frizieris vai bārddzinis un Jums interesē GRAHAM HILL zīmols un produkti, droši sazinies ar mums!

Pirkumu grozs
Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnē. Pārlūkojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.